Nový dotaz  

99. Srdce z kamínků

Autor: Mgr.Pavlína Pindiaková
Datum zveřejnění: 16.03.2021
Vážená paní primátorko, obracím se na Vás s prosbou. Pracuji jako učitelka na ZŠ Merhautova a na naší škole vznikla iniciativa Srdce z kamínků - poděkování a vyjádření obdivu a úcty ke všem složkám IZS. Rádi bychom namalovali na chodník na Dominikánském náměstí velké srdce, napsali dvě slova Díky Vám a celé to srdce vyložili malovanými kamínky. Není to hromadná akce. Toto srdce budu malovat já a moje dvě kolegyně. A lidé budou moci při procházce vložit svůj kamínek do srdíčka díků. Přidala se k nám i jiná města Bučovice, Kyjov, města na Slovensku i v Rakousku. Jen jsem při té snaze vše zorganizovat zapomněla na to, že je asi potřeba požádat o svolení. Proto Vás poprosit o povolení tímto způsobem vyjádřit podporu všem, kteří den a noc bojují o každý nádech a výdech. Srdce by na Dominikánském náměstí zůstalo 10 dnů a potom vše uklidíme a uvedeme do původního stavu. Velmi Vám děkuji za odpověď. httpswww.facebook.comsrdce.z.kaminkuPavlína Pindiaková
Odpověď primátorky: 16.03.2021
Vážená paní magistro,

děkuji, že jste mě v této věci kontaktovala. Dle informací od mé asistentky bude akce nakonec (po domluvě s městskou částí Brno-střed) probíhat na Zelném trhu.

Kdybyste v budoucnu zvažovala akci na náměstí ve správě města, neváhejte se na mne (případně někoho z magistrátu) opět obrátit.

Přeji, ať se akce vydaří.

S pozdravem

Markéta Vaňková