Nový dotaz  

68. Fontána na nám Svobody vzhled této sekce

Autor: Ing. Miroslav Hruška
Datum zveřejnění: 31.08.2020
Dobrý den, vážená paní primátorko,už druhým létem si všímám, že fontána na náměstí Svobody funguje jen napůl, tj. stříká vodu a osvěžuje vzduch, ale spodní část s verši Skácela o vodě je suchá. V horkých dnech každý zdroj osvěžení dobrý, tak proč fontána není zcela funkčníDále prosím o úpravu této sekce quotDotazy primátorcequot, aby byla normálně čitelná. Jakýkoliv dotaz je zúžený do nudle a musím tak číst velice nekomfortně dotazy a odpovědi. Dříve za časů pana Onderky tato sekce fungovala normálně a byla čitelná na počítači.Prosím o nápravu.DěkujiIng. Miroslav Hruška
Odpověď primátorky: 31.08.2020
Pěkný den, pane inženýre,

technologické zařízení fontány na náměstí Svobody prošlo minulý rok rekonstrukcí. Nyní se řeší technické potíže, které se objevily ve spodní části kašny. Ta je momentálně dočasně mimo provoz. Veřejná zeleň města Brna, která se o tento vodní prvek stará, dělá vše pro to, aby byla závada v nejbližší době odstraněna.
Co se týče zobrazení textu na portálu, bude nejspíše problém v prohlížeči Vašeho počítače - zkuste stránku otevřít v jiném prohlížeči.

Děkuji za pochopení a přeji hezký zbytek dne.

Markéta Vaňková