Nový dotaz  

21. Arabové Brně

Autor: Nivre Renrochseb
Datum zveřejnění: 24.06.2019
Brno, je zaplaveno Arabskou mafii a gangy.Pro Vás, jako primátorku, normální. Nevadí Vám, že bude jednou Brno muslimské.
Odpověď primátorky: 24.06.2019
Pěkný den,
nejdříve bych Vám chtěla říci, že nesouhlasím s jakýmkoliv protiprávním jednáním. Naši společnost formuje právní řád, díky kterému se lidé určitým způsobem chovají a jednají. To, že jej někdo porušuje, se bohužel stává. Existují však nástroje, které na toto dohlížejí. Důvěřuji práci soudců, policistů a strážníků, kteří v Brně působí. Díky nim je město na vysoké úrovni a kriminalita po léta klesá, jak dokazují statistiky.
Pro vedení města je důležité, aby se Brno a potažmo celý region rozvíjel. Brno je univerzitním městem s vysokým počtem specializovaných mezinárodních firem. Pracují v nich špičkoví vědečtí pracovníci, studenti zde nacházejí například neocenitelnou praxi. Za prací i za studiem přijíždí mnoho lidí ze zahraničí a díky nim je život ve městě kosmopolitnější. Mnoho z nich oceňuje ideální velikost Brna, fungující hromadnou dopravu nebo kulturní vyžití. Z tohoto důvodu tu zůstávají i na delší dobu. Chceme, aby tu talentovaní lidé z různých koutů Česka i světa našli svůj domov. Se snahou o změnu náboženského vyznání obyvatel města, o níž píšete ve svém příspěvku, jsem se v této souvislosti nikdy nesetkala. Přeji Vám hezký zbytek dne.